hračky lena

Usporiadať podľa:
Ponuka 1 až 17 z 17 celkom
-29%
Lena Auto sklápač s figúrkou Truckies, 22 cm
Toto krásne auto je plne mechanicky funkčné. Súčasťou je poistka proti nežiaducemu vyklopeniU, vyklápaciA kabína a aktívny panáčik. Je vyrobené z vysoko odolného materiálu.
5,99 EUR
Detail ponuky
-20%
Lena Nakladač Giga Trucks žltá, 62 cm
Tento krásny žltý nakladač urobí radosť každému malému chlapcovi. Má nakladaciu lyžicu, skvele sa tak hodí na pieskovisko.
16,49 EUR
Detail ponuky
Lena Set stavebných strojov s figúrkami Truickies, 2 ks
Kúpte svojim deťom tento krásny set sklápacieho auta a bagra. Súčasťou sú panáčikovia, 17 kusov dopravného značenia a dopravných zábran. Hračky sú vyrobené z kvalitného plastu.
15,49 EUR
Detail ponuky
-12%
Lena Auto s kontajnermi Truxx, 28 cm
Toto autíčko je plne mechanicky funkčné, má odnímateľnú kabínu a aktívneho panáčika. Súčasťou sú dva dvojité kontajnery s poistkou proti samovoľnému oddeľovaniu od auta, každý kontajner má odklopiteľ... Viac informácií
10,99 EUR
Detail ponuky
-21%
Lena Smetiarske auto Mercedes, 74 cm
Toto SKVELÉ auto s odnímateľnou nádobou a kontajnerom na kolieskach je snom každého dieťaťa. Je vyrobené z veľmi kvalitného plastu.
27,49 EUR
Detail ponuky
Lena Traktor s vlečkou Truckies, 32 cm
Tento traktor je plne mechanicky funkčnÝ. Súčasťou je poistka proti nežiaducemu vyklopeniI, vyklápaciA kabína, vyklápaciA vlečka a aktívny panáčik. Je vyrobený z vysoko odolného materiálu.
6,49 EUR
Detail ponuky
-18%
Lena Sanitka Truxx, 29 cm
Táto sanitka sa hodí na hranie v izbe aj na piesok. Je plne mechanicky funkčná, má odklopiteľnú kabínu, otváracie dvere a aktívneho panáčika s nosidlami.
11,49 EUR
Detail ponuky
-19%
Lena Auto sklápač s figúrkou, 27 cm
Toto skvelé sklápacie auto je plne mechanicky funkčné. Súčasťou je aj poistka prosti nežiadúcemu vyklopeniu, vyklápacia kabína a aktívny panáčik.
6,49 EUR
Detail ponuky
-19%
Lena Bager s figúrkou, 35 cm
Skvelý bager je plne mechanicky funkčný. Súčasťou je bagrovacie pohyblivé rameno, vyklápacia kabína a aktívny panáčik.
6,49 EUR
Detail ponuky
-22%
Lena Traktor s prívesom Auto Truxx, 56 cm
Tento veľký traktor sa hodí pre hranie na piesku aj doma v izbe. Je plne mechanicky funkčný, má odklopiteľnú kabínu a panáčika. Vyrobený z veľmi kvalitného materiálu.
13,99 EUR
Detail ponuky
-18%
Lena Auto miešačka s figúrkou, 27 cm
Toto krásne auto je plne mechanicky funkčné. Súčasťou je aj poistka prosti nežiadúcemu vyklopeniu, vyklápacia kabína a aktívny panáčik. Je vyrobené z kvalitného materiálu.
6,99 EUR
Detail ponuky
-18%
Lena Preprava koní Truxx, 26 cm
Toto autíčko sa hodí na hranie v izbe aj na piesok. Je plne mechanicky funkčné, má odklopiteľnú kabínu, otváracie dvere, aktívneho panáčika a koňa.
11,49 EUR
Detail ponuky
-36%
Lena Hasičské vozidlo Truxx, 29 cm
Toto hasičské auto sa hodí na hranie v izbe aj na piesok. Je plne mechanicky funkčné, má odklopiteľnú kabínu, otváracie dvere a aktívneho panáčika - hasiča.
8,99 EUR
Detail ponuky
-13%
Lena Plastová stavebná miešačka, 26 cm
Táto plne funkčná miešačka poteší každého malého staviteľa. Má dve polohy vyklápania bubna a dva smery miešania.
6,49 EUR
Detail ponuky
-33%
Lena Mozaika s klobúčikmi, 400 ks
Kúpte svojim deťom túto zábavnú hračku, vďaka ktorej si zložia originálne obrázky. Sada obsahuje 400 kusov farebných klobúčikov v 3 veľkostiach a podložku pre skladanie s veľkosťou 28 x 19,5 cm.
5,99 EUR
Detail ponuky
-22%
Lena Hasičské auto s funkčnou striekačkou Mercedes Benz Arocs, 47 cm
Toto skvelé hasičské auto má plne funkčnú striekačku s dostrekom až 3 m. Do integrovanej nádobky na vodu sa zmestí až 250 ml. Auto má rebrík, ktorý sa otočí až o 270° a vysunie sa až o 60 cm. Osi u k... Viac informácií
22,49 EUR
Detail ponuky
Lena Hasičcké auto s funkčným vodným delom Mercedes, 60 cm
Toto skvelé hasičské auto má plne funkčné vodné delo s nádržkou na vodu s objemom 1,6 litrov. Dostrek vody je až 8 metrov. Hračka je vyrobená z kvalitného materiálu.
29,99 EUR
Detail ponuky

Ponuka značky Lena

Zobrazujeme vám ponuku obmedzenú iba na značku Lena. Máme však pre vás pripravené desiatky ďalších tovarov skvelých značiek v zľave.
Hore